Şuan Yelkenci.org Arşiv Sayfasındasınız!
Yelkenci.org ana sayfasına geçiş yapmak için tıklayın...

TYF Optimist Junior Kampı 1 Sona Erdi
07 Aralık 2021, 11:28 5

TYF Optimist Junior Kampı 1 Sona Erdi

TYF Optimist Junior Kampı B. B. Bodrumspor Yelken Kulübü ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Türkiye Yelken Federasyonu 2021 Faaliyet Programı’nda yer alan TYF Optimist Junior Kampı TYF Optimist Antrenörleri Alican Selcik ve Gökhan Durkal ile Samsun Yelken Spor Kulübü Antrenörü Melike Ece Kırmacı, Heybeliada Su Sporları Kulübü Antrenörü Sarp Yetkiner ve Turgutreis Yelken Kulübü Antrenörü Şahin Parlak gözetiminde B. B. Bodrumspor Yelken Kulübü ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

 

TYF Optimist Antrenörü Alican Selcik kamp ile ilgili “Çok verimli bir kampı geride bırakıyoruz. Kamp süresi boyunca yağışlı havanın etkisinden dolayı teorik eğitimlere biraz daha ağırlık verdik. Teorik eğitimlerde yelken ayarları, start temel prensipleri ve manevra teknikleri hakkında sunumlar ve video analizler gerçekleştirdik. Deniz antremanlarında ise karada verilen teorik eğitimlerin su üzerinde destekleyen uygulamalar tercih edildi” açıklamasında bulundu.

 

Alıntı: TYF

İstanbul Boğazı gemi trafiğine kapatıldı.

12 Şubat 2022

İstanbul Boğazı girişinde makine arızası yapan Liberya bayraklı CHENG MAY isimli yük gemisi için kurtarma botları devreye sokuldu. İstanbul Boğazı gemi trafiğine kapatıldı.

Port Göçek

03 Kasım 2010

Haziran 2000 'de hizmete açılan marina, ekolojik olarak dengeyi koruyan Kanada 'da Technomarine firması tarafından özel olarak tasarlanan teknoloji ürünü yüzer dalgakıran ile dünyada üçüncü, Doğu Akdenizde tektir.

Netsel

03 Kasım 2010

Netsel Marina

StatCounter