Şuan Yelkenci.org Arşiv Sayfasındasınız!
Yelkenci.org ana sayfasına geçiş yapmak için tıklayın...

Techno 293 Plus ve Techno 293 U17 Milli Takım Aday Kampı Tamamlandı
08 Aralık 2021, 13:09 5

Techno 293 Plus ve Techno 293 U17 Milli Takım Aday Kampı Tamamlandı

Türkiye Yelken Federasyonu 2021 Faaliyet Programında yer alan Techno 293 Plus Sınıfı World Sailing Dünya Gençler Hazırlık Kampı ile Techno 293 U17 Milli Takım Aday Kampı, Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü ev sahipliğinde TYF Techno 293 Antrenörleri Ferit Ercan ve Piotr Nowacki gözetiminde gerçekleştirildi.


 

TYF Techno Antrenörü Ferit Ercan kamp ile ilgili “Genel olarak antrenmanlarımızı sert rüzgar koşullarında tamamladık. Rüzgarın oldukça kuvvetli olduğu son günde board hakimiyeti üzerine yoğunlaştık. Rüzgarın alt limitlerde olduğu antrenman gününde ise pompa tekniği ve start anında pozisyon almak üzerine çalıştık. Antrenörümüz Piotr Nowacki antrenmanlar öncesinde sporcularımızı ekipmanlarında yapmaları gereken ayarlar konusunda bilgilendirdi” açıklamasında bulundu.

 

Alıntı: TYF

Balıkçılara Destek Ödemeleri Başladı

05 Kasım 2021

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Marmara Denizi'ndeki küçük ölçekli balıkçılara destekleme ödemelerinin yapılacağını duyurdu. Pakdemirli toplamda 8,2 milyon liralık destek ödemesi gerçekleştirileceğini söyledi.

Çanakkale Deniz Savaşı Gemileri Koleksiyon sergisi ziyaretçilerini bekliyor.

01 Nisan 2022

Çanakkale zaferinin 107'nci yılında Nusret Mayın Gemisi'nden Queen Elizabeth'e Çanakkale Deniz Savaşı Gemileri Koleksiyon Sergisi, Yakın Doğu Üniversitesi Büyük Kütüphane Sergi Salonu'nda bulunuyor .

StatCounter