Şuan Yelkenci.org Arşiv Sayfasındasınız!
Yelkenci.org ana sayfasına geçiş yapmak için tıklayın...

Helly Hansen-SportWorks Cup Rüzgar Olmadığından Yapılamadı.
12 Nisan 2022, 10:55 5

Helly Hansen-SportWorks Cup Rüzgar Olmadığından Yapılamadı.

BAUISC İlkbahar Trofesi'nin ikinci ayağı, Helly Hansen-SportWorks Cup, rüzgar olmadığından yapılamadıİki gün 
Caddebostan-DalyanFenerbahçeAdalBAUISC İlkbahar Trofesi’nin ikinci ayağı, Helly Hansen-SportWorks Cuprüzgar olmaması nedeniyle yapılamadı. 

9 ve 10 Nisan tarihlerinde iki gün olarak planlanan Helly Hansen-SportWorks Cup’a IRCSportsBoat ve Gezgin sınıflarında 43 tekne kayıt verdi. Organizasyon Komitesi de Kalamış-Caddebostan-Adalar parkurunda mesafeleri 8 ila 29 deniz mili arasında değişen 7’si coğrafi2’si de rüzgarüstü-rüzgaraltı olmak üzere toplam 9 seçenekli rota kartlarını ekiplerle paylaştı.

Planlamaya göre ilk gün bir coğrafi yarış yapılacak, ikinci gün ise 2 şamandıra yarışı ile 2. Etap buluşması tamamlanacaktı. Rüzgarın olmaması sebebiyle tüm yarışlar ertelendi.Yarış yapılamadığı için planlanan ödül töreni de gerçekleşemedi.


Fotoğraflar: Ömer Bumedian © Copyright 


SETUR MARMARİS MARİNA

25 Kasım 2010

Netsel Marina, Türkiye'de gerçek anlamda modern marina hizmeti vermeye başlayan ilk tesislerden biridir. Halen Türkiye 'deki en büyük üç marinadan birisi olan Netsel Marina, 1989 yılından bu yana Marmaris ilçe merkezinde faaliyet göstermektedir.

Yelken Kısımları

05 Ocak 2001

Bir yelkenin güverteye yakın kısmı alt yaka yada altabaşo yakasıdır. Yelkenin sırı, üçgenin uzun kenarına güngörmez yada kıç gradin yakası denir.

Laser Radial Milli Takım Aday Kampı Tamamlandı

23 Kasım 2021

TYF Laser Radial Milli Takım Aday Kampı, Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

StatCounter