Şuan Yelkenci.org Arşiv Sayfasındasınız!
Yelkenci.org ana sayfasına geçiş yapmak için tıklayın...

8 Mayıs Anneler Günü Etkinliği
04 Mayıs 2022, 12:59 5

8 Mayıs Anneler Günü Etkinliği

Annelerimiz için Suya İniyorlar.

 

8 Mayıs Anneler Günü’nde kürek camiası anneleri ile İstanbul/Maltepe’de buluşuyoruz. Maltepe Belediyesi iş birliği ile düzenleyeceğimiz etkinlikte sporcular anneleriyle kürek çekecek, Marmara Denizi’nde eşsiz bir gezintiye çıkacak. Festival havasında geçecek etkinliğimize kürek camiasının tüm anneleri davetlidir.
 

Tarih: 8 Mayıs

Saat: 9.30-13.00

Yer: Maltepe (İstanbul Kürek ve Fenerbahçe Kayıkhaneleri)

 

Etkinliğe katılacak olan sporcular ve annelerinin adı-soyadı/telefon no/mail adresi/yanındaki katılımcının adı-soyadı ve yakınlık derecesi olarak 7 Mayıs Cumartesi saat 16:00’a kadar ugur.catalkaya@tkf.gov.tr adresine mail göndermeleri önemle rica olunur.

 

Not: Etkinlikte 12 yaş ve üzerindeki kişiler suya inebilecektir. 12 yaşın altındakiler sadece sahil kıyısındaki etkinliklere katılabilirler.

Kaynak Türkiye Kürek Federasyonu

Sirena Marine'in yaşam tarzı koleksiyonu 'Sirena Yachts Store'da

15 Şubat 2022

Seri yat üreticisi Sirena Marine; giysiden aksesuara, çocuk kıyafetlerinden evcil hayvan kıyafetlerine uzanan yaşam tarzı koleksiyon, store.sirenayachts.com'dan müşterileriyle buluşturmaya başladı.

TYF 2021 Türkiye Funboard Slalom Ligi 3. Ayak Sona Erdi

28 Ekim 2021

Türkiye Yelken Federasyonu 2021 yılı Faaliyet Programı'nda yer alan "TYF 2021 Türkiye Funboard Slalom Ligi 3. Ayak" yarışları 21 - 24 Ekim 2021 tarihleri arasında Can Deniz Kulübü ev sahipliğinde İçmeler - Urla / İzmir parkurunda gerçekleştirildi.

StatCounter